fbpx

O nas

Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa INWEX powstała w 1987roku, bazując na rozwiązaniach opatentowanych przez właściciela i założyciela Stanisława Szczepaniaka – chemika z pasją i sercem do tworzenia innowacyjnych rozwiązań zarówno dla masowego przemysłu jak i indywidualnych gospodarstw domowych.

Do dnia dzisiejszego JIW INWEX to firma rodzinna, działająca jako spółka, powiększona o zaplecze badawcze, zakład produkcyjny, a przede wszystkim o grono zaangażowanych ludzi, którzy ją współtworzą.

Jesteśmy marką znaną na polskim rynku chemicznym jako firma dysponująca ponad setką własnych rozwiązań i kilkudziesięcioma zgłoszeniami patentowymi. Tworzymy nowoczesne, bezpieczne i unikatowe w swojej technologii rozwiązania. Współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami badawczymi, aby nasze produkty spełniały wszelkie wymogi prawne i rynkowe.

Na przestrzeni wielu lat działalności nasze produkty jak i innowacyjna działalność zostały wielokrotnie docenione złotymi medalami na Światowych Targach Wynalazków i Myśli Twórczej na całym świecie, m.in.: w Brukseli, Bukareszcie, Budapeszcie, Genewie, Norymberdze, Pekinie, Pittsburghu, Seulu, Szanghaju, Taipei, Kuala Lumpur, Zagrzebiu oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami krajowymi.

Produkujemy bezpieczne i nowoczesne produkty w oparciu o przyjętą politykę jakości oraz system zarządzania jakością (wg normy ISO 9001:2015). Jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem we współpracy handlowej i naukowej. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nasza oferta