MRA-12
Płynny, gotowy do użycia bezwodny preparat oddzielający, przeznaczony do natryskowego nanoszenia na formy podczas kokilowego i ciśnieniowego odlewania aluminium, magnezu oraz ich stopów. Zapewnia bardzo dobre smarowanie rdzeni i wyrzutników, przeciwdziała tworzeniu się narostów, zapobiega zapiekaniu wyrobów w formie oraz ułatwia ich wyjęcie. Gwarantuje uzyskanie czystej, jasnej, pozbawionej smug powierzchni odlewów. Zawiera wysokorafinowane węglowodory parafinowe, modyfikowane oleje roślinne i silikonowe oraz dodatki syntetyczne.


MRA-EM 21Al

Wodorozcieńczalny, syntetyczny koncentrat przeznaczony do ciśnieniowego odlewania aluminium, magnezu i ich stopów. Przeznaczony do wytwarzania skomplikowanych odlewów. Nanoszony na formę metodą natryskową tworzy mikrofilm o bardzo dobrych właściwościach oddzielających. Gwarantuje znakomite smarowanie ruchomych części formy i przeciwdziała tworzeniu się narostów. Zawiera oleje silikonowe, syntetyczne dodatki antyadhezyjne, związki powierzchniowoczynne, a dzięki zawartości wysokowartościowych inhibitorów korozji zabezpiecza przed powstawaniem rdzy na formach i płytach mocujących. Posiada doskonały potencjał wydajności. Jest odporny na twardą wodę.


MRA-EM 25M

Wodorozcieńczalny, syntetyczny koncentrat przeznaczony do oddzielania form podczas ciśnieniowego odlewania aluminium, magnezu oraz ich stopów. Przeznaczony do wytwarzania dużych, precyzyjnych odlewów. Nanoszony na formę metodą natryskową tworzy równomierny film o doskonałych właściwościach oddzielających. Zapewnia znakomite smarowanie elementów ruchomych formy. Zapobiega tworzeniu się osadów i rdzy w formie i na płaszczyźnie podziału. Zawiera oleje silikonowe, woski syntetyczne oraz związki powierzchniowoczynne i inhibitory korozji.