Firma

Jednostka Innowacyjno- Wdrożeniowa INWEX została założona w 1987 roku.

Zajmujemy się produkcją nowoczesnych, przyjaznych środowisku rozwiązań, które znalazły zastosowanie między innymi w  przemyśle metalowym, hutnictwie, górnictwie, motoryzacji,  budownictwie i rolnictwie. 

Produkujemy również innowacyjne dermokosmetyki i suplementy diety, których dystrybutorem jest powstała w 2011r spółka INVEX REMEDIES (www.invexremedies.pl).

Optymalne połączenie doskonałej jakości, opartej na wiedzy i doświadczeniu właścicieli – wynalazców oraz konkurencyjnych cen naszych produktów pozwoliło na pozyskanie szerokiego grona stałych odbiorców. Jesteśmy marką znaną na polskim rynku chemicznym jako firma dysponująca ponad setką własnych rozwiązań i kilkudziesięcioma zgłoszeniami patentowymi.
Nasze produkty zostały wielokrotnie nagrodzone złotymi medalami na Światowych Targach Wynalazków na całym świecie, m.in.: w Brukseli, Bukareszcie, Budapeszcie, Genewie, Norymberdze, Pekinie, Pittsburghu, Seulu, Szanghaju, Taipei, Kuala Lumpur, Zagrzebiu oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami krajowymi.

Dysponujemy doskonale wyposażonym zakładem produkcyjnym oraz laboratorium badawczym co umożliwia nam stałe poszerzanie asortymentu. 

Jako firma o profilu innowacyjnym możemy pochwalić się możliwością stworzenia zamienników niemal każdego wskazanego preparatu, jak również zmodyfikowania produktów z naszej oferty, dostosowując je do indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Dostarczamy nasze produkty do klientów na terenie całej Polski jak również za granicą za pośrednictwem firmy spedycyjnej. Oferujemy bezpłatny serwis naszych technologii jak również posprzedażowe doradztwo.

Produkujemy bezpieczne i nowoczesne produkty w oparciu o przyjętą politykę jakości oraz system zarządzania jakością (wg normy ISO 9001:2008). Jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem we współpracy handlowej i naukowej. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.