INWEXOL BET
Jest skutecznym, wydajnym i szybkim w działaniu preparatem do usuwania zabrudzeń z cementu i betonu. Doskonale usuwa pozostałości po cemencie z węzłów betoniarskich, cementowozów („gruszek”), betoniarek i innego sprzętu budowlanego.
INWEXOL BET posiada znakomite właściwości myjące wobec zanieczyszczeń nieorganicznych i zanieczyszczeń zawierających komponenty organiczne. Służy do codziennego i podstawowego utrzymania czystości powierzchni kwasoodpornych w procesach produkcyjnych.


INWEXOL APPM/R

Silnie alkaliczny, silnie pianotwórczy preparat myjący przeznaczony do mycia bezdotykowego w urządzeniach wysokociśnieniowych typu Karcher. Usuwa asfalt, mazut, tłuszcze, zapieczone oleje, smary, żywice, rozpuszczalniki palne i niepalne, zanieczyszczenia nieorganiczne z twardych silnie zabrudzonych powierzchni o stosunkowo dużej odporności na działanie klasycznych detergentów i alkaliów. Aktywuje natryskiwane powierzchnie. Zabezpiecza je przed korozją i całkowicie likwiduje florę bakteryjną i grzybiczną.
INWEXOL APPM/R nadaje się doskonale do mycia silnie zabrudzonych detali żelaznych, silników, plandek, wanien, zlewów i innych urządzeń sanitarnych. Można go stosować również w kuchni do mycia mocno zabrudzonych naczyń, ceramicznych kafelków ściennych, płytek podłogowych, laminowanych półek, wyciągów nad kuchenkami gazowymi, wykładzin podłogowych, płytek PCW i innych. Nie wymaga stosowania ciepłej wody.
Gorącą wodę i INWEXOL APPM/R można stosować do mycia cystern samochodowych i kolejowych z różnorodnych pozostałości petrochemicznych lub chemicznych.
Stosowany naprzemiennie z preparatem INWEXOL SEM-50/F stanowi doskonałą kompozycję myjącą dla instalacji zanieczyszczonych asfaltem, mazutem i ciężkimi frakcjami olejowymi.


INWEXOL EMI

Koncentrat emulgująco – myjąco – inhibitujący przeznaczony do precyzyjnego mycia i odtłuszczania detali głównie metalowych, tworzyw sztucznych, instalacji, urządzeń i linii technologicznych w roztworach wodnych oraz jako dodatek do kąpieli emulsyjnych i alkalicznych w procesie odtłuszczania chemicznego i elektrochemicznego. Jest również znakomitym inhibitorem trawienia oraz odtłuszczaczem w kąpieli kwaśnej.


INWEXOL EMI-26

Koncentrat emulgująco – myjąco – inhibitujący przeznaczony do precyzyjnego mycia i odtłuszczania detali głównie metalowych, tworzyw sztucznych, instalacji, urządzeń i linii technologicznych w roztworach wodnych oraz jako dodatek do kąpieli emulsyjnych i alkalicznych w procesie odtłuszczania chemicznego i elektrochemicznego. Jego właściwości użytkowe są zbliżone do preparatu INWEXOL EMI. Zalecany do użycia w procesach, w których odtłuszczony detal jest tymczasowo składowany (do kilkunastu godzin) przed procesem trawienia lub naniesieniem warstwy ochronnej.


INWEXOL SEM-8/M
Emulgująco – myjący preparat przeznaczony do sporządzania emulsyjnych kąpieli odtłuszczająco – myjących w procesach odtłuszczania chemicznego, zanurzeniowego lub natryskowego. Zalecany do mycia metali żelaznych i kolorowych oraz odlewów aluminiowych z pozostałości środków oddzielających. Usuwają głównie zanieczyszczenia organiczne: oleje, smary, pasty polerskie. Oparty na bazie przyjaznego dla środowiska rozpuszczalnika organicznego. Umożliwiają odtłuszczanie w temperaturze pokojowej.
Uwaga: Preparaty nie mogą być stosowane do odtłuszczania elektrochemicznego.


INWEXOL APPM

Silnie alkaliczny, pianotwórczy preparat myjący przeznaczony do bezdotykowego mycia silnie zabrudzonych powierzchni pod ciśnieniem. Usuwa tłuszcze, zapieczone oleje, smary, pasty polerskie, rozpuszczalniki palne i niepalne oraz zanieczyszczenia nieorganiczne. Może być stosowany do odtłuszczania zanurzeniowego. Zalecany do mycia detali żelaznych i ich stopów, dysz natryskowych, elementów układów hydraulicznych oraz plandek.
Uwaga: Przy stężeniu > 5% preparatu unikać kontaktu z aluminium.


INWEXOL 71/S

Silnie alkaliczny, odtłuszczająco – myjący koncentrat przeznaczony do sporządzania wodnych kąpieli do odtłuszczania chemicznego i elektrochemicznego. Usuwa oleje, smary, woski, pozostałości po chłodziwach oraz warstwy zabezpieczenia tymczasowego. Może być używany do mycia metodą natryskową.


INWEXOL 81/S

Silnie alkaliczny, odtłuszczająco – myjący koncentrat przeznaczony do odtłuszczania silnie zabrudzonych detali i powierzchni stalowych metodą zanurzeniowego, chemicznego i elektrochemicznego. Aktywuje odtłuszczane powierzchnie, pozwala na uzyskanie doskonale odtłuszczonych powłok. Doskonale współpracuje z INWEXOLEM EMI i EM.